Konkurs fotograficzno - filmowy

W związku z udziałem naszej szkoły w projekcie - Fun around fashion with ecological passion, zapraszam wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie polegającym na wykonaniu zdjęcia (pejzaż) lub krótkiego filmiku (kilkanaście sekund) prezentującego piękno przyrody i \ lub degradacji środowiska naturalnego. Prace będą wykorzystane w filmie podsumowywującym projekt i prezentowane w krajach partnerskich. Czas nadsyłania prac od marca 2013 do września 2013. Więc miejcie oczy szeroko otwarte! I jeśli zauważycie jakieś piekne miejsce (np podczas wakacyjnych podróży) lub zauważycie negatywny wpływ działań człowieka na przyrodę - zróbcie zdjęcie lub nagrajcie ciekawy materiał. Nagrane na płycie lub pendrive prace proszę oddawać do mgr Anety Wieczorkowskiej. Najciekawsze prace będą nagrodzone i umieszczone w filmie. W razie pytań proszę o kontakt . aw

Wednesday the 19th.
Copyright 2012

©