Nasi uczniowie na otwarciu Europejskiego Klubu Młodzieżowego

23. 10. 2015r.  Uczniowie klas maturalnych : Natalia Woźniak, Daniel Hendzel, Piotr Karbownik, Oskar Rojek, Bartosz Kurek oraz Jarosław Kozioł pod opieką Pani Anety Wieczorkowskiej i Magdaleny Gądek-Wieczorek uczestniczyli w otwarciu Europejskiego Klubu Młodzieżowego prowadzonego przez dwóch wolontariuszy z Gruzji oraz Hiszpanii: Marii  i Alejandro, którzy realizują właśnie w Polsce swój własny projekt młodzieżowy „Młodzi dla świata II” w ramach programu edukacyjnego ERASMUS +. 


 

Chcą aktywnie angażować młodzież z regionu Śląskiego, by jeszcze lepiej mogła korzystać z możliwości edukacyjnych, rozwojowych i zawodowych, jakie oferuje Unia Europejska. Klub realizował będzie rozmaite pomysły i projekty europejskie, imprezy międzykulturowe oraz dyskusje na tematy istotne dla młodych ludzi w Europie.

Podczas pierwszego spotkania młodzież poddała swoje pomysły dotyczące tematyki zajęć takich jak nauka języka hiszpańskiego, doskonalenie umiejętności mówienia w  języku angielskim, pisanie CV, listu motywacyjnego oraz projektów młodzieżowych. Kolejne spotkania zaplanowano na 3, 12, 17 i 26 listopada , na które zapraszamy wszystkich  zainteresowanych uczniów.

dsc_0115
dsc_0116
dsc_0117
dsc_0118
dsc_0119
dsc_0120
1/6 
start stop bwd fwd

Tuesday the 22nd.
Copyright 2012

©