Wycieczka do Berlina - jarmarki bożonarodzeniowe i wyspa tropikalna

 

    

 BERLIN, JARMARKI i WYSPA TROPIKALNA

Serdecznie zapraszamy do udziału w wycieczce do BERLINA podczas jarmarków bożonarodzeniowych i na WYSPĘ TROPIKALNĄ - grudzień 2017


PROGRAM     

PROGRAM
1 dzień – wyjazd z Sosnowca o północy, nocny przejazd do Berlina, śniadanie. Spacer po Berlinie Wschodnim śladami Muru Berlińskiego: Plac Poczdamski, Sony Center, Brama Brandenburska, pomnik pamięci Żydów zamordowanych podczas II wojny światowej, ulica Unter den Linden, Gandarmenmarkt, wyspa muzealna, wieża telewizyjna, Alexanderplatz. Przerwa obiadowa. Objazd miasta: krótki postój przy pozostałościach Muru Berlińskiego (East Side Gallery), postój przy Chackpoint Charlie. Zwiedzanie gmachu parlamentu Reichstag, przejazd do dzielnicy Kreuzberg, zwiedzanie Muzeum Techniki. Kolacja, przejazd do hostelu na nocleg.

2 dzień – śniadanie w hotelu. Objazd miasta: Tiergarten, Kolumna Zwycięstwa, spacer po Berlinie Zachodnim: Kościół Pamięci, aleja Kurfürstendamm (Ku’Damm), zwiedzanie muzeum miasta The Story of Berlin. Obiad. Przejazd do Krausnick i pobyt na słynnej Tropikalnej Wyspie, gdzie pod dachem czeka największa w Europie egzotyczna strefa saun i Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów. Powrót do Sosnowca około północy.KOSZTY (możliwość wpłaty w ratach)

300 zł – przejazdy, ubezpieczenie, nocleg ze śniadaniem, opieka pilota/przewodnika

25 Euro – wstępy do muzeów oraz na wyspę

kieszonkowe – 2x obiady, 2x kolacja (przykładowe ceny: kebab 5 Є, McDonald 7 Є) + wydatki własne (pamiątki)

ZALICZKA - wpłata 100 zł do 16 października


WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ ZAPISY U MGR BEATY BROŻYNY I MGR EDYTY KŁOSOWICZ           

 


Tuesday the 22nd.
Copyright 2012

©