VI Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

W dniach 16 i 18 maja uczniowie gimnazjum już po raz szósty sprawdzali swoją praktyczną znajomość języków angielskiego i niemieckiego.

Etap szkolny konkursu odbył się 16 maja, podczas którego uczniowie rozwiązywali test gramatyczno-leksykalny. Spośród wszystkich uczestników najlepiej poradzili sobie i reprezentowali szkołę w kolejnym etapie:
Magdalena Stefańczyk - 2SN
Piotr Tomkiewicz - 3RG
Paulina Wróbel - 3S

Etap międzyszkolny konkursu odbył się 18 maja, podczas którego uczniowie rozwiązywali test online sprawdzający praktyczne umiejętności z obu języków.

Finalistami VI edycji konkursu zostali:
I miejsce - Wiktoria Klosa, Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Górniczej
II miejsce - Magdalena Stefańczyk, Gimnazjum nr 24 w Sosnowcu
III miejsce - Nadia Kondera, Gimnazjum nr 14 w Sosnowcu.

Uroczyste wręczenia nagród rzeczowych odbyło się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Sosnowcu w dniu 2 czerwca.

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, szczególnie finalistom i już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego.

Aneta Wieczorkowska i Edyta Kłosowicz

Monday the 22nd.