Wyniki Wojewódzkiej rywalizacji sportowej o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2016/2017

W dniu 23 października 2017r. w Pałacu Kultury w Dąbrowie Górniczej na zaproszenie Prezesa ŚSZS oraz Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza przybyły najlepsze szkoły z naszego województwa na podsumowanie wyników sportowych za ubiegły rok szkolny. Jako jedyna szkoła z Sosnowca znaleźliśmy się w gronie najlepszych szkół i tak w kategorii „Gimnazjada” zajęliśmy miejsce VI a w kategorii „Licealiada” miejsce III . Nagrody w postaci pucharów ,dyplomów oraz sprzętu sportowego odbierali z rąk Śląskiego vice Kuratora Oświaty nasi przedstawiciele: Tomasz Pawłowski, Rafał Zawadzi i Adam Mirek
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych:)

 

zdjcia 1
zdjcia 2
zdjcia 4
zdjcia3
zdjcia6
zdjcia7
1/6 
start stop bwd fwd

Friday the 19th.
Copyright 2012

©