Uczniowie naszej szkoły awansowali do meczu Półfinałowego Mistrzostw Polski Juniorów w Hokeju na Lodzie.

Od wtorku 21 lutego trwają Mistrzostwa Polski w Hokeju na lodzie, rozgrywane w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych. Bierze w nich udział drużyna UKS Zagłębie Sosnowiec, w której występuje wielu uczniów naszego Liceum oraz Gimnazjum: Mariusz Piotrowski, Konrad Tomaszewski, Piotr Kozłowski, Oleksii Stupnytskyi, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Kamil Zagurba, Adrian Chabior i Mateusz Kuc . W fazie grupowej sosnowiecka drużyna wygrała wszystkie mecze pokonując kolejno Podhale Nowy Targ 3:1, MOSM Tychy 3:1 oraz Unię Oświęcim 3:2 po rzutach karnych, dzięki czemu awansowali do półfinału Turnieju, w którym już w sobotę 25.02.2017 na lodowisku w Krynicy Zdrój przeciwnikiem będzie Cracovia Kraków. Trzymamy Kciuki i życzymy awansu do Finału.

Tuesday the 22nd.
Copyright 2012

©