12 września 2017r. uczniowie klas III liceum odwiedzą w Katowicach Salon Maturzystów!

Salon Maturzystów Perspektywy 2017 to miejsce gdzie matura ,,spotyka’’ się ze studiami. Podczas Salonu maturzyści mogą uzyskać komplet informacji na temat matury od ekspertów Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, jak również na temat wymagań rekrutacyjnych bezpośrednio od uczelni z całej Polski - co pozwala im odpowiednio wcześnie zaplanować egzamin maturalny i wybrać właściwe przedmioty dodatkowe.

Ponadto dla wszystkich odwiedzających Salon przygotowaliśmy spotkania warsztatowe, prezentacje efektywnych metod nauki i zwalczania maturalnego stresu oraz możliwość konsultacji z fachowymi doradcami kariery.

Salon organizowany po raz jedenasty w 16 miastach akademickich, jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. Tu maturzyści podejmują decyzje dotyczące swojej przyszłości.

Zapraszamy!

Friday the 19th.