Najważniejsze osiągnięcia sportowe uczniów VII Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu

Do najważniejszych osiągnięć sportowych uczniów VII Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu zalicza się:

1. Sukcesy na szczeblu ogólnopolskim:

• IV miejsce w Finale Ogólnopolskiej Licealiady w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• IV miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• VII miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

• I miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2003/2004

• I miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2002/2003

2. Sukcesy na szczeblu wojewódzkim:

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Finale Wojewódzkim w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017  

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2016/2017 

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017 

• I miejsce w Finale Wojewódzkim w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016 

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016 

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016   

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2015/2016 

• II miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014

• IV miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• IV miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• IV miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• IV miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2009/2010

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2008/2009

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2007/2008

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2007/2008

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców 2006/2007

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

• III miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2005/2006

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2005/2006

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2004/2005

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2003/2004

• IV miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2002/2003

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2002/2003

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2002/2003

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2002/2003

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2001/2002

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2001/2002

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2000/2001

3. Sukcesy na szczeblu rejonowym:

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych w Piłce Plażowej Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017

• I miejsce Mistrzostwach Regionalnych w LA w kategorii Dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017

• I miejsce w Mistrzostwach Regionalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Mistrzostwach Regionalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Mistrzostwach Regionalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013

• II miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt 2011/2012

• II miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców 2006/2007

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2005/2006

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2004/2005

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2004/2005

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2003/2004

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2003/2004

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2002/2003

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2002/2003

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2001/2002

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2000/2001

4. Sukcesy na szczeblu miejskim:

• III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Siatkówce Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Nożnej Dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2016/2017

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Biegach Przełajowych Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Biegach Przełajowych Chłopców w roku szkolnym 2015/2016

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2013/2014

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców 2013/2014

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w biegach przełajowych w roku szkolnym 2009/2010

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Szkolnej lidze LA w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2006/2007

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców 2006/2007

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców 2006/2007

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców 2005/2006

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2005/2006

• III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2005/2006

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2005/2006

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych w kategorii chłopców 2005/2006

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2004/2005

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2004/2005

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2003/2004

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2003/2004

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2002/2003

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2002/2003

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2001/2002

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2001/2002

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2000/2001



Tuesday the 17th.
Copyright 2012

©