Najważniejsze osiągnięcia Sportowe Gimnazjum Sportowego nr 24 w Sosnowcu

Od momentu powstania Gimnazjum Sportowego nr 24 w Sosnowcu im. Olimpijczyków Zagłębia Dąbrowskiego do najważniejszych sukcesów sportowych zalicza się:

1. Sukcesy na szczeblu ogólnopolskim:

• IV miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Gimnazjady w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• X miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Gimnazjady w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• IV miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Gimnazjady w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• IV miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Gimnazjady w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• X miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Gimnazjady w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• IV miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Gimnazjady w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• VIII miejsce w Finałach Ogólnopolskiej Gimnazjady w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

2. Sukcesy na szczeblu wojewódzkim:

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017 

• I miejsce w Finale Wojewódzkim w Unihokeju Chłopców w roku szkolnym 2016/2017

• I miejsce w Finale Wojewódzkim w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016 

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2015/2016

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Finale Wojewódzkim Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

•  I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014

• II miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

•  I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013

•  III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• IV miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2008/2009

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2008/2009

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2007/2008

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2007/2008

• II miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2007/2008

• II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2007/2008

• IV miejsce w Finałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

• I miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

• III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

3. Sukcesy na szczeblu rejonowym (Od roku 2015 Szczebel Regionalny)

• I miejsce w Mistrzostwach Regionalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Mistrzostwach Regionalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Mistrzostwach Regionalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016   

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013

• II miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

 • I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• III miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• II miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

• I miejsce w Mistrzostwach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

4. Sukcesy na szczeblu miejskim:

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Siatkówce Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2017/2018

• III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Biegach Przełajowych Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Nożnej Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Unihokeju Chłopców w roku szkolnym 2017/2018

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Unihokeju Chłopców w roku szkolnym 2016/2017

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2016/2017

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Jeździe Szybkiej na Łyżwach Chłopców w roku szkolnym 2016/2017

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Unihokeju Chłopców w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Jeździe Szybkiej na Łyżwach Chłopców w roku szkolnym 2015/2016

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców w roku szkolnym 2015/2016

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca  w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Jeździe Szybkiej na Łyżwach Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Siatkowej Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Badmintonie Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2015/2016 

• III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Piłce Nożnej Dziewcząt w roku szkolnym 2015/2016

• III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców w roku szkolnym 2015/2016

II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Jeździe Szybkiej na Łyżwach Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Jeździe Szybkiej na Łyżwach Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców w roku szkolnym 2014/2015

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt w roku szkolnym 2014/2015

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Jeździe Szybkiej na Łyżwach Chłopców w roku szkolnym 2013/2014

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2013/2014

• III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców w roku szkolnym 2013/2014

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w plażowej piłce siatkowej chłopców w roku szkolnym 2012/2013

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Jeździe Szybkiej na Łyżwach  Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2012/2013

• III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2011/2012

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Biegach Przełajowych w roku szkolnym 2011/2012

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Badmintonie Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Aerobiku Sportowym Dziewcząt w roku szkolnym 2010/2011

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Aerobiku Sportowym Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Łyżwiarstwie Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju w roku szkolnym 2009/2010

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce chłopców w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2009/2010

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2009/2010

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju w roku szkolnym 2008/2009

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce chłopców w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2008/2009

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2007/2008

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

• I miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt w roku szkolnym 2006/2007

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców w roku szkolnym 2006/2007

• II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców w roku szkolnym 2006/2007

Friday the 20th.
Copyright 2012

©