Klasa Turystyczno-Językowa

Lubisz podróże, zwiedzanie kraju i świata - to klasa, która spełni Twoje marzenia. Ponadto pozwoli Ci ona na doskonalenie umiejętności językowych. Ucząc się w tej klasie będziesz miał możliwości nawiązywania nowych kontaktów, co pozwoli doskonalić Twoje kompetencje porozumiewania się językiem obcym.

 

Dzięki temu, w przyszłości będziesz mógł zdobyć wymarzoną pracę na rynku usług turystycznych w zawodach: animator w biurach podróży, pracownika obsługi ruchu turystycznego, pilota i opiekuna wycieczek krajowych i zagranicznych, hotelarza, czy pracownika personelu pokładowego, stewarda.

 

Mamy duże doświadczenie związane z realizacją programów wymiany międzynarodowych takich jak i innych, dzięki którym stwarzamy możliwości ciągłego porozumiewania się językiem obcym - nie tylko angielskim.

Friday the 20th.
Copyright 2012

©