Europejski Dzień Języków Obcych - lekcje przez Skype'a

  

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych dwie grupy uczniów naszej szkoły wzięły udział w lekcjach języków obcych przez Skype'a.

Licealiści z klasy 1JR (grupa językowo-turystyczna) uczestniczyli w dniu 19 września w lekcji języka rumuńskiego z Rumuńskim Instytutem Kultury. Gimnazjaliści z klas trzecich uczestniczyli w dniu 21 września w lekcji języka duńskiego z Duńskim Instytutem Kultury.

Uczniowie mięli okazję poznać najważniejsze informację związane z Rumunią i Danią, językami rumuńskim i duńskim, a przede wszystkim w niekonwencjonalny sposób nauczyć się podstawowych zwrotów w obu językach. Szczególnie spotkanie z językiem duńskim obfitowało w zabawne ćwiczenia.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników lekcji oraz lektorek - Pani Agnieszki Majewskiej i Pani Aleksandry Jędrzejczyk.

EK

 

 

 

 

Sunday the 23rd.
Copyright 2012

©