Klasy sportowe 2013/2014

KLASA I AN

Klasa piłkarsko-hokejowa, uczniami klasy są piłkarze nożni oraz hokeiści UKS Sielec Sosnowiec




Wychowawcą klasy jest mgr Renata Kmita

Trenerami są: Paweł Gasik - trener piłkarzy

mgr Piotr Majewski - trener hokeistów


KLASA I BK

Klasa koszykarska chłopców, do klasy uczęszczają zawodnicy trenujący w klubie MMKS Zagłębie Sosnowiec.



Wychowawcą klasy jest mgr Jolanta Czapla

Trenerem jest: mgr Joanna Śmigielska Środa


KLASA I KD

Klasa koszykarska dziewcząt, do klasy uczęszczają zawodniczki trenujące w klubie JAS FBG Sosnowiec

Wychowawcą klasy jest mgr Ewa Kośmider

Trenerem jest: mgr Ewa Błachut

 

KLASA I RC

 Klasa piłki ręcznej chłopców, uczniami tej klasy są zawodnicy na co dzień trenujący w klubie SPR Zagłębie Sosnowiec.

 

 Wychowawcą klasy jest mgr Dorota Marzec

 Trenerem jest: mgr Tymoteusz Milewski

 

KLASA I RD

 Klasa piłki ręcznej dziewcząt, do klasy uczęszczają zawodniczki trenujący w klubie UKS Olimpijczyk przy ZSO14 Sosnowiec.

 

Wychowawcą klasy jest mgr Inga Bal-Grądkiewicz

 Trenerem jest: mgr Krzysztof Filipiak

 

KLASA I S

 Klasa siatkarska dziewcząt, do klasy uczęszczają siatkarki trenujące w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym powołanym przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

 

Wychowawcą klasy jest mgr Iwona Czerwiec

 Trenerem jest: mgr Paweł Lisowski

 

KLASA II H

Klasa hokejowo-siatkarska, do klasy uczęszczają hokeiści UKS Sielec Sosnowiec oraz siatkarki trenujące w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym powołanym przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Wychowawcą klasy jest mgr Katarzyna Góral

Trenerami są: mgr Tomasz Majewski - trener hokeistów

mgr Tomasz Kardas - trener siatkarek

KLASA II K

Klasa koszykarska dziewcząt, do klasy uczęszczają zawodniczki trenujące w klubie JAS-FBG Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Agnieszka Budzyńska-Lamm

Trenerem jest mgr Mirosław Orczyk

KLASA II R

Klasa piłki ręcznej chłopców, do klasy uczęszczają zawodnicy klubu SPR Zagłębie Sosnowiec.

 

Wychowawcą klasy jest mgr Beata Brożyna

Trenerami są mgr Grzegorz Mentel i mgr Radosław Mikołajek

KLASA III HK

Klasa hokejowa, uczniowie tej klasy są zawodnikami klubu UKS Sielec Sosnowiec.

 

Wychowawcą i trenerem jest mgr Piotr Majewski

 

KLASA III N

Klasa piłki nożnej chłopców, do klasy uczęszczają zawodnicy klubu Zagłębie Sosnowiec.

 Wychowawcą klasy jest mgr Aneta Wieczorkowska

Trenerem jest mgr Tomasz Łuczywek

 

KLASA III R

  Klasa piłki ręcznej chłopców, do klasy uczęszczają zawodnicy klubu SPR Zagłębie Sosnowiec.

 Wychowawcą klasy jest mgr Monika Stachowicz

 Trenerem jest mgr Grzegorz Mentel

KLASA III K

Klasa koszykówki dziewcząt, do klasy uczęszczają zawodniczki klubu JAS-FBG Sosnowiec.

 Wychowawcą klasy jest mgr Anna Zawadzka

Trenerem jest mgr Jacek Szewczyk

 

KLASA III SK

 Klasa siatkarsko-koszykarska, uczniami tej klasy są siatkarze trenujący w UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec oraz koszykarze z MKKS Zagłębie Sosnowiec.

 

Wychowawcą klasy jest mgr Jadwiga Lachor

 Trenerami są: mgr Tomasz Łyczek - siatkówka

mgr Joanna Śmigielska Środa - koszykówka


Archiwum: Klasy sportowe 2012/2013


Wednesday the 19th.
Copyright 2012

©