Klasy sportowe 2012/2013

KLASA I H

Klasa hokejowo-siatkarska, do klasy uczęszczają hokeiści Zagłębia Sosnowiec S.A. oraz siatkarki trenujące w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym powołanym przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

 

Wychowawcą klasy jest mgr Katarzyna Góral

Trenerami są: mgr Piotr Majewski - trener hokeistów

mgr Tomasz Kardas - trener siatkarek


KLASA I K

Klasa koszykarska dziewcząt, do klasy uczęszczają zawodniczki trenujące w klubie JAS-FBG Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Edyta Kłosowicz

Trenerem jest mgr Jacek Szewczyk


KLASA I R

Klasa piłki ręcznej chłopców, do klasy uczęszczają zawodnicy klubu SPR Zagłębie Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Beata Brożyna

Trenerem jest mgr Tomasz Härtel


KLASA II HK

Klasa hokejowa, do klasy uczęszczają zawodnicy klubu Zagłębie Sosnowiec S.A.

Wychowawcą klasy jest mgr Piotr Majewski

Trenerem jest mgr Tomasz Majewski


KLASA II N

Klasa piłki nożnej chłopców, do klasy uczęszczają zawodnicy klubu Zagłębie Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Aneta Wieczorkowska

Trenerem jest mgr Tomasz Łuczywek

 

KLASA II R

 Klasa piłki ręcznej chłopców, do klasy uczęszczają zawodnicy klubu SPR Zagłębie Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Monika Stachowicz

Trenerem jest mgr Grzegorz Mentel

 

KLASA II K

Klasa koszykówki dziewcząt, do klasy uczęszczają zawodniczki klubu JAS-FBG Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Anna Zawadzka

Trenerem jest mgr Jacek Szewczyk


KLASA II SK

Klasa siatkarsko-koszykarska, uczniami tej klasy są siatkarze trenujący w UKS Kazimierz Płomień Sosnowiec oraz koszykarze z MKKS Zagłębie Sosnowiec.


Wychowawcą klasy jest mgr Jadwiga Lachor

Trenerami są: mgr Tomasz Łyczek - siatkówka

mgr Joanna Śmigielska Środa - koszykówka


KLASA III K

Klasa koszykarska, do klasy uczęszczają zawodnicy MKKS Zagłębie Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Jolanta Czapla

Trenerem jestmgr Joanna Śmigielska Środa


 

KLASA III KN

Klasa koszykarsko-piłkarska, do klasy uczęszczają zawodniczki klubu JAS-FBG Sosnowiec oraz chłopcy trenujący piłkę nożną.

Wychowawcą klasy jest mgr Dorota Marzec

Trenerami są: mgr Jacek Dyja - trener koszykarek

mgr Marcin Jaroszewski - trener piłkarzy


KLASA III N

 Klasa piłki nożnej,  do klasy uczęszczają zawodnicy klubu Zagłębie Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Iwona Czerwiec

Trenerem jest mgr Piotr Grabowski

 

KLASA III R

  Klasa piłki ręcznej chłopców, do klasy uczęszczają zawodnicy klubu SPR Zagłębie Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Renata Kmita

Trenerem jest mgr Radosław Mikołajek





Friday the 20th.
Copyright 2012

©