PROJEKT ERSAMUS i „AWARENESS CREATES FUTURE”

W dniach od 21 do 25 listopad 2016 r. odbyła się pierwsza wizyta projektowa dla dyrektorów, koordynatorów oraz nauczycieli szkół partnerskich z Francji, Holandii, Niemiec, Polski oraz Słowenii realizujących projekt  w ramach programu edukacyjnego Erasmus +. Spotkanie odbyło się w holenderskiej szkole w Maastricht.

 

Podczas seminarium zaplanowano działania projektowe a także terminy spotkań w krajach partnerskich na najbliższe dwa lata. Nauczyciele uczestniczący w spotkaniu wzięli udział w szkoleniu prowadzonym przez przedstawicielkę Narodowej Agencji w Holandii. Holenderska szkoła przedstawiła sportowy projekt „ Heart Beats” (Serce Bije) który zostanie zrealizowany we wszystkich szkołach partnerskich. Kolejne spotkanie projektowe, tym razem z uczniami ze wszystkich krajów partnerskich odbędzie się w naszej szkole od 8 do 14 stycznia 2017r. Zapraszamy chętnych uczniów do włączenia się w prace projektowe.
Dalsze informacje udzielane są przez Magdalenę Gądek – Wieczorek, Ingę Bal-Gradkiewicz oraz Beatę Brożynę.
Zapraszamy do współpracy.


holandia2016_01
holandia2016_02
holandia2016_03
1/3 
start stop bwd fwd

Saturday the 20th.
Copyright 2012

©