Wolontariusze na Wigilijnym spotkaniu z potrzebującymi

Wolontariusze Naszej Szkoły po raz kolejny włączyli się w akcję. Tym razem w dniu 22.12.2014 r. wolontariusze pomagali podczas uroczystej Wigilii dla potrzebujących organizowanej przez miasto Sosnowiec na hali sportowej Dorian. Do obowiązków młodych wolontariuszy należało witanie gości, obsługa szatni, wydawanie posiłków Wigilijnych, wydawanie paczek świątecznych.

Na zaproszenie odpowiedziało prawie 350 osób. Z potrzebującymi spotkał się i przełamał opłatkiem także Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak oraz Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

 

Na stołach gościły tradycyjne świąteczne potrawy – kompot z suszonych owoców, barszcz czerwony z uszkami, ryba i kapusta, a także coś słodkiego. Każdy z uczestników wychodząc odbierał paczkę z żywnością, która na pewno poprawi humor każdemu uczestnikowi wigilii.

Dziękujemy Wolontariuszom za włączenie się do akcji.

wigilia_01
wigilia_02
wigilia_03
wigilia_04
wigilia_05
1/5 
start stop bwd fwd

Sunday the 23rd.
Copyright 2012

©