Zaproszenie do konkursu - Każdy z nas jest ratownikiem 2017

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w V - jubileuszowej edycji konkursu pod HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA SOSNOWCA Arkadiusza Chęcińskiego
"Każdy z nas jest ratownikiem - Sosnowiec 2017"
.

Zgłoszenia prosimy wysłać do 14 kwietnia 2017 r na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . W razie potrzeby prosimy o kontakt z koordynatorem zawodów: Anną Szaszkowską,  tel (32) 293-81-39 wew. 44, tel. kom. 502 638 618

Konkurs organizuje Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Sosnowcu wraz z Wyższą Szkołą Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Konkurs odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. (czwartek) na hali sportowej przy ZSO nr 14 w Sosnowcu.

Zwracamy uwagę, iż konkurs został zgłoszony do listy zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie gimnazjum, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia gimnazjum.

Celem Zawodów jest propagowanie idei niesienia pomocy oraz nabywania wiedzy z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Dyrekcja obu szkół liczy na to, że i tym razem impreza cieszyć się będzie powodzeniem. To już V - jubileuszowa edycja zawodów propagujących niesienie pierwszej pomocy.

W konkursie trzyosobowe drużyny będą się musiały wykazać wiedzą teoretyczną podczas testu oraz umiejętnościami praktycznymi na przygotowanych wcześniej stanowiskach symulujących różne zdarzenia związanymi z wypadkami. Najlepsze drużyny zostaną nagrodzone pucharami i dyplomami.

W załączniku przesyłamy plakat, kartę zgłoszenia i regulamin konkursu.

Przypominamy, o Wyposażeniu Zawodników:
1. Drużyny występują w jednolitym stroju, identyfikującym szkołę, którą reprezentują.
2. Drużyny zobowiązane są do posiadania własnej apteczki pierwszej pomocy z własnymi materiałami opatrunkowymi oraz rękawiczek ochronnych.

 

 

 

 

regulamin

karta zgłoszenia

Saturday the 20th.
Copyright 2012

©