Zajęcia z fizyki w Pałacu Młodzieży w Katowicach

W dniu 15 maja 2018r. klasa II S gimnazjum uczestniczyła w ciekawych zajęciach z fizyki w Pałacu Młodzieży w Katowicach.  W trakcie zajęć uczniowie uzyskali odpowiedz na postawione pytania, np. Czy proste obwody elektryczne spełniają prawo Ohma i prawa Kirchhoffa?

Czytaj więcej: Zajęcia z fizyki w Pałacu Młodzieży w Katowicach

FLEX 2018/2019 − druga edycja programu stypendialnego

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Polsce oraz American Councils for International Education zapraszają uczniów klas trzecich gimnazjum oraz klas pierwszych liceum do udziału w Programie FLEX w roku szkolnym 2018/2019. Program skierowany jest do uczniów zainteresowanych możliwością nauki w amerykańskiej szkole średniej.

Czytaj więcej: FLEX 2018/2019 − druga edycja programu stypendialnego

Atrakcyjny staż w ramach projektu

Młodzieżowe Biuro Pracy Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach jest instytucją finansowaną z budżetu państwa, działającą w ramach Ustawy o Instytucjach Rynku Pracy, wszelkie usługi świadczą BEZPŁATNIE. Obecnie odbywa się rekrutacji osób do projektu „Obudź swój potencjał”. Projekt jest skierowany do osób w wieku 18-24 lata pozostających bez zatrudnienia i nieuczących się. Wsparcie przewidziane w ramach projektu zakłada indywidualne i kompleksowe podejście do każdego z uczestników, a formy pomocy zostaną tak skonstruowane aby pomagać rozwiązywać problemy konkretnej młodej osoby.

Czytaj więcej: Atrakcyjny staż w ramach projektu

Zaproszenie do konkursu - Każdy z nas jest ratownikiem 2017

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w V - jubileuszowej edycji konkursu pod HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA SOSNOWCA Arkadiusza Chęcińskiego
"Każdy z nas jest ratownikiem - Sosnowiec 2017"
.

Czytaj więcej: Zaproszenie do konkursu - Każdy z nas jest ratownikiem 2017

Filmik o Grupie wolontariuszy "Baczyn"

Zapraszam do obejrzenia filmiku nakręconego z okazji listopadowej Gali Dobrych Inicjatyw, która miała miejsce w Sali Koncertowej MUZA, gdzie poznaliśmy Wolontariusza Roku 2015. Wśród nominowanych była również grupa "Baczyn", o których mowa od 11 minuty i 12 sekundy trwania filmu.

Wednesday the 19th.
Copyright 2012

©