Jubileuszowy XX Memoriał Włodzimierza Mazura

17 stycznia 2015 roku nasi wychowankowie z Bursy Szkolnej wzięli udział w Jubileuszowym XX Memoriale Włodzimierza Mazura. Wydarzenie to było nie tylko wspaniałym świętem Klubu Zagłębia Sosnowiec, Kibiców i całego Miasta, ale i wydarzeniem charytatywnym. Przy okazji turnieju można było licytować wiele pamiątek sportowych, z których dochód trafił do Pani Karoliny Kozłowskiej, walczącej z Dystrofią Mięśni.

Nadano również Akademii Zagłębia im. Włodzimierza Mazura. Podczas tego wydarzenia na środku hali obecni byli praktycznie wszyscy młodzi piłkarze w/w klubu między innymi nasi wychowankowie Mateusz Popielarz, Kornel Szymański oraz Mateusz Kuzak. Całość wydarzenia uświetniły takie osobistości jak prezes Marcin Jaroszewski, prezes honorowy Leszek Baczyński, prezydent miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński oraz rodzina Włodzimierza Mazura.

Seniorzy Zagłębia Sosnowiec stanęli na wysokości zdania, gdyż wygrali wszystkie mecze i sięgnęli po trofeum! Nie zabrakło też atrakcji dla kibiców w postaci nagród i fantastycznych sztuczek piłkarskich jakie zaprezentował obecny Mistrz Polski Dawid Krzyżowski. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem Fani naszego klubu również nie zawiedli i przygotowali wspaniałą oprawę z wizerunkiem Włodzimierza Mazura i napisem "Wieczna legenda - Człowiek Zagłębia".

Friday the 20th.
Copyright 2012

©