Home

NASI MATURZYŚCI NA ŚLĄSKIM SALONIE

Salon Maturzystów  jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, przeznaczoną dla uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. Tegoroczna edycja Salonu jest szóstą z kolei i ma miejsce  w ośrodkach akademickich w całej Polsce. Komplet informacji na temat matury – uzyskanych od ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych – i wymagań rekrutacyjnych pozwala uczniom odpowiednio wcześnie zaplanować egzamin maturalny i wybrać właściwe przedmioty dodatkowe. Nasi uczniowie wzięli udział w zajęciach dotyczących egzaminu maturalnego z matematyki i języka angielskiego.

W tym dniu odbyła się również oficjalna inauguracja  tej ogólnopolskiej kampanii informacyjnej, której dokonała  Minister Edukacji Narodowej Krystyna Szumilas .

QualityJoomlaTemplates.com
Monday the 27th.
Copyright 2012

©