Home

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018


Zwrócili szczególną uwagę na uczniów kończących w tym roku szkołę - maturzystów oraz uczniów klas trzecich gimnazjum. Odczytano list Pani Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej. Zgodnie z tradycją słowa do wszystkich zebranych wygłosił dyrektor szkoły mgr Tomasz Pawłowski. Następnie zaprezentowano uczniów przyjętych do klas pierwszych liceum wraz z ich wychowawcami. W tym roku szkolnym nowi uczniowie mają szanse na realizowanie swoich zainteresowań wśród nowości, które pojawiły się w naszej szkole w postaci klasy o profilu trener personalny oraz klasy turystyczno - językowej. Mamy również w tym roku szkolnym jedną klasę sportową - trenującą piłkę ręczną. 
Wszystkim życzymy dużo chęci do pracy i wytrwałości w dążeniu do celu!

QualityJoomlaTemplates.com
Tuesday the 22nd.
Copyright 2012

©