Home

Wyniki konkursu "Warto być dobrym".

W czerwcu tego roku zakończyła się I edycja akcji „ Warto być dobrym”. Wśród uczniów naszej szkoły rozpropagowano ideę i założenia  tego przedsięwzięcia. Piątka naszych uczniów podjęła się udziału w niesieniu pomocy innym poprzez aktywne włączenie się w akcję. W drugim semestrze brali udział w wolontariacie np: kwestując w „Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy”, sprzątając świat, pomagając osobom starszym . Nagrodą główną dla laureata był rower, który  wisiał w holu przez cały czas trwania akcji .

           

Czytaj więcej: Wyniki konkursu "Warto być dobrym".

NASI MATURZYŚCI NA ŚLĄSKIM SALONIE

Klasa 3M naszego liceum odwiedziła w piątek 7 września Śląski Salon Maturzystów Perspektywy 2012 na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Czytaj więcej: NASI MATURZYŚCI NA ŚLĄSKIM SALONIE

Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 8.09.2012 odbyło się uroczyste ślubowanie klas  pierwszych. Pan Dyrektor mgr Tomasz Pawłowski w imieniu Grona Pedagogicznego i starszych uczniów powitał pierwszaków w naszej społeczności szkolnej, życząc im wielu sukcesów. Do naszego grona dołączyły klasy gimnazjum: 1AG,1KG, 1HG, 1RG oraz klasy liceum o profilu medycznym, taneczno – menażerskim z animacją kultury a także klasa mundurowa.

Czytaj więcej: Ślubowanie klas pierwszych

Uwaga maturzyści!!!

Drodzy maturzyści, przypominamy, iż do piątku 28.09.2012 należy złożyć wstępne deklaracje maturalne. Aby to zrobić należy wejść na stronę maturzysta.vulcan.pl, wypełnić deklarację, pobrać 2 pliki (deklaracja i pdf) i dostarczyć do sekretariatu szkoły. 

Lista propozycji tematów na ustną maturę z języka polskiego do pobrania poniżej:

Propozycje tematów z języka polskiego

ZSO 14 na Facebook'u

Całą społeczność szkolną zapraszamy do odwiedzania naszej oficjalnej strony na Facebook'u oraz do przyłączenia się do strony poprzez kliknięcie "Lubię to". Zapraszamy także do czytania oraz komentowania artykułów.

 

Czytaj więcej: ZSO 14 na Facebook'u

WYNIKI PLEBISCYTU " ZŁOTY KAGANEK 2012”

Dnia 10 października 2012r. Samorząd Uczniowski przeprowadził plebiscyt "Złoty Kaganek".
Wyniki plebiscytu:
NAUCZYCIEL MISTRZ - mgr Jadwiga Lachor
NAUCZYCIEL PRZYJACIEL - mgr Jadwiga Lachor
NAUCZYCIEL KOSA – mgr Monika Stachowicz
RZECZNIK PRAW UCZNIA - mgr Monika Stachowicz

Samorząd Uczniowski życzy wielu sukcesów w pracy zawodowej!!!

Wycieczka do Muzeum Pamięci Narodowej Auschwitz-Birkenau.

15.10.2012r.-Wycieczka programowa z historii do Muzeum Pamięci Narodowej Auschwitz- Birkenau ( Oświęcim) DLA KLAS PIERWSZYCH LICEALNYCH I CHĘTNYCH.
Zbiórka pod szkoła (ZSO 14 Sosnowiec ul. Kisielewskiego 4B) o godz. 8:00. Planowany powrót ok. godz.16:00.

Czytaj więcej: Wycieczka do Muzeum Pamięci Narodowej Auschwitz-Birkenau.

Wyniki wyborów do MRMS i wyniki referendum

Dnia 31 października 2012r. w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca oraz Referendum w sprawie skrócenia ostatniej długiej przerwy. Wybory odbyły się w głosowaniu powszechnym, tajnym, równym i bezpośrednim w systemie większościowym.

Wybory przeprowadziła Okręgowa  Komisja Wyborcza z Okręgu Wyborczego nr 19, w składzie:

Przewodniczący Komisji – Małgorzata Stawiarz

Zastępca przewodniczącego: – Klaudia Gil

Członkowie Komisji - Aleksandra Migas, Anna Paziewska

Czytaj więcej: Wyniki wyborów do MRMS i wyniki referendum

Egzamin na kartę motorowerową!

Dnia 6 grudnia 2012 o godzinie 10:00. Chętnych prosimy o pobieranie zgody z biblioteki szkolnej. Zebranie organizacyjne odbędzie się 26.11.2012 o godzinie 14:10 w sali multimedialnej. Egzamin prowadzony jest przez Komendę Miejską Policji w Sosnowcu.

Organizator egzaminu:

mgr Anna Filipiak-Chełczyńska

 

.

Podkategorie

 • To już kolejny raz...

  W dniu 7 listopada 2014roku po raz kolejny odbyła się Gala Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS.
  Tym razem miejscem spotkania zaproponowanym przez organizatora i patrona Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Narodowy Bank Polski, było Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

   Miło nam poinformować, że po raz kolejny doceniono starania Pani mgr Jolanty Czapli, która otrzymała nagrodę dla Najlepszego Nauczyciela Przedsiębiorczości w województwie śląskim, a tym samym znalazła się w wąskim gronie wyróżnionych nauczycieli w Polsce. To już ósmy raz,kiedy efekty pracy Pani mgr Jolanty Czapli znalazły uznanie wśród najwybitniejszych autorytetów polskiej ekonomii.
    Przypominamy jednocześnie, że Pani mgr Jolanta Czapla dwukrotnie została Najlepszym Nauczycielem Przedsiębiorczości w Polsce, a dzięki Jej staraniom VII Liceum Ogólnokształcące im. K.K.Baczyńskiego w Sosnowcu uzyskało tytuł Najlepszej Szkoły Przedsiębiorczości w Polsce.
   Pani Jolancie Czapli i jej uczniom, którzy od lat współtworzą Szkolny Klub Przedsiębiorczości, życzymy dalszych sukcesów.

  KG

QualityJoomlaTemplates.com
Friday the 22nd.
Copyright 2012

©